Flowerbox z kwiatów mydlanych jako alternatywa dla żywych kwiatów w pudełku

Marzy Ci się piękny, żywy bukiet kwiatów ale zraża Cię to jak nietrwały będzie? Mamy na to alternatywę! Kwiaty mydlane idealnie zastąpią krótkotrwałe, żywe kwiaty a do tego możesz zużyć je do romantycznej kąpieli!

Od wieków towarzyszyły nam rośliny. Doniczkowe o zielonych, większych czy mniejszych liściach, wielkie i okazałe bukiety o niesamowitych kolorach czy bukieciki zerwane prosto z łąki i ogródka. Prócz walorów dekoracyjnych, kwiaty dodawały wnętrzu naturalnych aspektów, poprawiały samopoczucie, powietrze ale także nadawały piękny zapach w otoczeniu. Rozejrzyj się! Są z nami po prostu wszędzie. W parku, przy ulicach, na Twoim parapecie czy na imieninowym stole u Babci. Kochamy upiększać przestrzeń roślinami. Niektórzy wolą wysublimowane rośliny o niejednorodnych i wyjątkowych kształtach, inni zaś proste formy aby idealnie wkomponować je w przestrzeń biurową. Jedni wybiorą rośliny kwitnące a inni zielone, liściaste formy. 

Ludzie kochają kwiaty, dlatego często towarzyszą nam jako otoczka uroczystości czy podziękowania dla drugiej osoby. Przypomnij sobie, jakie to miłe uczucie dostać piękny bukiet na urodziny, zakończenie roku czy po prostu jako niespodziewany prezent od Twojej drugiej połówki. Okazji na jakie kupujemy bukiet jest wiele. Kwiaty jako forma prezentu zakorzeniły się w naszej kulturze od zarania dziejów i nic dziwnego. Piękne naturalne kolory, świeży, delikatny zapach, przeróżne formy kwiatów, lilie, róże, frezje czy gipsówka, to zawsze trafiony prezent! 

Ale! No właśnie, zawsze jest jakieś ale... Ich trwałość! Niestety, bardzo krótka. Jak bardzo taki bukiet może cieszyć to niestety, ale po tygodniu, dwóch będziemy zmuszeni go wyrzucić. Na całe szczęście, na wszystko jest alternatywa!

Zastąp tradycyjny bukiet na flowerbox z kwiatów mydlanych. Gwarantujemy, że obdarowywana osoba będzie zachwycona!

Dlaczego bukiety z kwiatów i róż mydlanych się sprawdzą? 

Już wyjaśniam! Nasze mydlane kwiaty nad wyraz imitują żywe główki roślin. Osadzone są na piku z tworzywa sztucznego, więc mocowanie ich w różnych formach jest proste i nie uszkadza przepięknej główki rośliny. Kwiaty mydlane, już z samej nazwy będą dawać przyjemny, delikatny, mydlany zapach. Oprawione w ozdobne pudełko z wieczkiem świetnie się sprawdzi jako ozdoba komody w salonie, stołu świątecznego czy jako prezent. Ponadto, kwiaty mydlane mają jeszcze jedną zaletę! Z powodzeniem wykorzystasz płatki kwiatów mydlanych w romantycznej i zmysłowej kąpieli.

Zainteresowaliśmy Cię?