Dostawa

Paczki wysyłane w ciągu 2 dni od otrzymania płatności za pośrednictwem firmy InPost kurier, InPost paczkomaty oraz Kurier Pocztex48 z opcją śledzenia i nadania bez podpisu. Jeśli wolisz dostawę inną firmą kurierską skontaktuj się z nami. Bez względu na to, jaką wysyłkę wybierzesz, udostępnimy Ci link do śledzenia przesyłki online.

Upewnij się, że podczas składania zamówienia, zostały podane poprawne dane adresata. Z racji, że listy przewozowe generowane są automatycznie to nie ma możliwości przeadresowania przesyłki. 

Opłaty za wysyłkę obejmują opłaty manipulacyjne i pakowania, a także koszty wysyłki. Opłaty manipulacyjne są stałe, natomiast opłaty transportowe różnią się w zależności od całkowitej wagi przesyłki. Radzimy grupować przedmioty w jednym zamówieniu. Nie możemy grupować dwóch odrębnych zamówień złożonych oddzielnie, a opłaty za wysyłkę będą miały zastosowanie do każdego z nich. Twoja przesyłka zostanie wysłana na własne ryzyko, ale dokładamy wszelkich starań, aby paczka została spakowana starannie z uniemożliwieniem w powstaniu szkód wynikających z transportu.