Słonecznik ogromny, słoneczniki sztuczne jak żywe XXL 106 cm kwiat średnica 25cm

19,99 zł
Brutto
Ilość

Opis

SZTUCZNE SŁONECZNIKI

JAK ŻYWE WIELKIE

SŁONECZNIK SZTUCZNY  

OGROMNE KWIATY SZTUCZNE 

KWIATY XXL DO WAZONU

Zajmujemy się dystrybucją home & decor. Możemy Państwu zaproponować piękne dekoracje i artykuły wyposażenia wnętrz. Posiadamy w ofercie wysokiej jakości sztuczne kwiaty, flowerbowxy, świece sojowe i zapachy do domu, ponadto sezonowo oferujemy piękne świąteczne dekoracje. Możemy zaoferować kwiaty doniczkowe do Twojej firmy i biura lub pakiety produktów dekoracyjnych. Współpracujemy z agencjami reklamowymi, klientem biznesowym czy indywidualnym.

Posiadamy ofercie bluszcze, trawy pampasowe, girlandy z eukaliptusa, ruskus, magnolie, hortensje, słoneczniki, lawendę, monstera, drzewka rycynowe, girlandy z kwiatów wiśni, kwiaty wiśni, gipsówkę, róże, gerbery, irysy, hiacynty i wiele innych.

Słoneczniki idealnie nadaje się do wszelkiego rodzaju dekoracji. Można z niej tworzyć m.in.

  • bukiety, wiązanki,
  • dekoracje tarasu, balkonu,
  • dekoracje ślubne, komunijne czy dekoracje domu lub ogrodu,
  • ozdoby na ściany, łóżko, lustro, schody, itd.

Kwiaty można ze sobą łączyć, co pozwoli uzyskać większą objętość rośliny. Kwiaty wykonane z dobrej jakości materiałów, wodoodporna i trwała.Wygląda jak żywa, idealnie nadaje się na zewnątrz na balkony i tarasy. Oferujemy kwiaty jako dodatek do każdej dekoracji ślubnej i komunijnej oraz jako dekoracja w domu lub w ogrodzie czy na święta. 

SPECYFIKACJA

  • wysokość kwiatu: 106 cm
  • średnica słonecznika: 25 cm
  • trzy zielone liście
  • omszona łodyga
  • Łodyga malowana proszkowo. Zalecamy wywietrzyć produkt.

Podana cena dotyczy jednego kwiatu widocznego na zdjęciu

Kwiaty wyglądają jak żywe, idealnie nadają się na zewnątrz na balkony i tarasy. Idealnie sprawdzą się jako dodatek do każdej dekoracji ślubnej i komunijnej oraz jako dekoracja w domu lub w ogrodzie. Kwiaty można łączyć ze sobą, dzięki czemu otrzymamy większą grubość lub długość bluszczu. Kwiaty do złudzenia przypominają żywą roślinę, wykonane są z najwyższej jakości materiałów Premium. Imitują nad wyraz kwiaty organiczne.

Szczegóły produktu

Inspiruj
H&D-00206
3 Przedmioty

Specyficzne kody

Reviews

Brak ocen