Sztuczne rośliny do Twojego biura i domu!

Każdy z nas uwielbia otaczać się bujną roślinnością. Staramy się stwarzać dla siebie otoczenie, które wpływa na nas pozytywnie. Kolory roślin i kwiatów mają niezwykle potężny i dobry wpływ na nasze samopoczucie. Poprawiają wydajność, niwelują stres i negatywne emocje. Zwyczajnie sprawiają, że czujemy się lepiej.

Posiadanie pięknej zieleni niestety wiąże się z wieloma czynnościami pielęgnacyjnymi, na które nie każdy z nas ma czas i chęci. Przesadzanie, podlewanie, nawożenie, przycinanie - to jedne z licznych zabiegów, które są wymagane aby móc cieszyć się bujną zielenią. Kolejnym istotnym elementem jest odpowiednie miejsce z dobrym dostępem do światła. Niestety, nie każda przestrzeń spełnia warunki. 

A gdyby tak cieszyć się kwiatami w biurze z brakiem dostępu do światła dziennego? Drzewko z owocami mango na ostatnim piętrze wieżowca? A może w Twojej piwniczce z winami brakuje bluszczy i kiści z gronami winogron?

Sztuczna roślinność - drzewka, kwiaty doniczkowe, zwisy, bukiety kwiatowe czy girlandy pomogą nam zastąpić żywe rośliny w biurach, przestrzeniach open space, w naszym domu czy tarasie. Idealnie sprawdzą się w miejscach, gdzie nie mamy możliwości pielęgnacji. Sztuczne rośliny idealnie nadadzą się na ogrody wertykalne w lobby, galeriach handlowych czy miejscach reprezentacyjnych firmy. Pomogą nam stworzyć zieloną przestrzeń bez wymagającej i czasochłonnej pielęgnacji.  Odwiedź naszą stronę z sztucznymi kwiatami doniczkowymi, drzewkami owocowymi, trawami czy girlandami z bluszczu.